5dílný obraz Stacy

Chcete mít jistotu, že váš byt bude působit umělecky a zároveň moderně a svěže? Pestrý abstraktní obraz propůjčí stěnám právě tolik šarmu,... více informací »
5dílný obraz Stacy
Značka: Miracle
749 Kč
DO OBCHODU »
Chcete mít jistotu, že váš byt bude působit umělecky a zároveň moderně a svěže? Pestrý abstraktní obraz propůjčí stěnám právě tolik šarmu,...

Chcete mít jistotu, že váš byt bude působit umělecky a zároveň moderně a svěže? Pestrý abstraktní obraz propůjčí stěnám právě tolik šarmu, kolik na něm je barev. Fantasticky bude vypadat jak pověšený, tak i ležérně opřený a už nikdo nezapochybuje, že právě ve vašem interiéru žije umělecká duše.

Rozměry jednotlivých obrazů:
20 x 56 cm (1x)
17 x 42 cm (2x)
14 x 28 cm (2x)


Tento zlevněný produkt 5dílný obraz Stacy lze pořídit ještě u nás zařazený v sekci obrazy. Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z naší sekce za akční cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další skvělé kousky od značky Miracle. Najdete je níže na této stránce. Populární značka Miracle poskytuje velmi kvalitní sortiment.

Hodně prodávaný výrobek 5dílný obraz Stacy od skvělé a známé značky Miracle jde pořídit v naší aktuální nabídce ve výhodné akci! Nyní pořídíte za 749 Kč.