Béžové WC sedátko Wenko Vorno

Dejte sbohem nudné toaletě. S tímto elegantním WC sedátkem z odolného Duroplastu to ani jinak nejde. Díky integrované funkci automatického tichého... více informací »
Béžové WC sedátko Wenko Vorno
Značka: WENKO
999 Kč
DO OBCHODU »
Dejte sbohem nudné toaletě. S tímto elegantním WC sedátkem z odolného Duroplastu to ani jinak nejde. Díky integrované funkci automatického tichého...

Dejte sbohem nudné toaletě. S tímto elegantním WC sedátkem z odolného Duroplastu to ani jinak nejde.

Díky integrované funkci automatického tichého zavírání Easy-Close navíc můžete zapomenout i na hlasité bouchání či přivřené prsty. K docílení hladkého a tichého zavření stačí na víko jen lehce zatlačit.

O vysokou hygieničnost se postará montáž Fix-Clip, díky které lze sedátko snadno sundat i nastadit pouhým stisknutím integrovaného tlačítka. Snadno tak vyčistíte i těžko přístupná místa.

Zatímco pevné držení celého WC sedátka zajistí dva nerezové závěsy, dodatečná gumová vložka v upevňovacím mechanismu zabraňuje jakémukoliv sklouzávání sedačky.

Tento neodolatelný produkt Béžové WC sedátko Wenko Vorno od značky s tradicí a dobrou pověstí WENKO lze sehnat na našich stránkách za super peníze! Aktuálně výhodně za 999 Kč.