Bílo-šedá porcelánová miska Villeroy & Boch Like Color Loop, 0,75 l

Prémiový porcelán v neutrální barvě s sebou přinese elegantní nádech a snadno ho zkombinujete s dalším nádobím a dekoracemi na stůl. Jemné... více informací »
Bílo-šedá porcelánová miska Villeroy & Boch Like Color Loop
Prémiový porcelán v neutrální barvě s sebou přinese elegantní nádech a snadno ho zkombinujete s dalším nádobím a dekoracemi na stůl. Jemné...

Prémiový porcelán v neutrální barvě s sebou přinese elegantní nádech a snadno ho zkombinujete s dalším nádobím a dekoracemi na stůl.

Jemné porcelánové nádobí s pěkně tuhým kořínkem, je odolné proti popraskání. Díky kvalitní glazuře ho můžete mýt v myčce i ohřívat v mikrovlnné troubě.

O značce Like by Villeroy & Boch
Like je dcera z rodiny porcelánového nádobí s dlouholetou tradicí Villeroy & Boch. Přináší vám sérii dostupného nádobí z prémiového porcelánu v něžných barevných odstínech, která dodá styl každé vaší hostině.

Tento zlevněný produkt Bílo-šedá porcelánová miska Villeroy & Boch Like Color Loop, 0,75 l od značky s dlouholetou tradicí like | Villeroy & Boch pohodlně získáte právě napořád výhodně! Akční cena již od 399 Kč.