Bílý 4dílný stolní organizér na psací pomůcky Bigso Box of Sweden Lena

Zatočte s nepořádkem na vašem pracovním stole s organizérem Lena od značky Bigso Box of Sweden. Skládá se ze čtyř samostatných částí, které si... více informací »
Bílý 4dílný stolní organizér na psací pomůcky Bigso Box of Sweden Lena
529 Kč
DO OBCHODU »
Zatočte s nepořádkem na vašem pracovním stole s organizérem Lena od značky Bigso Box of Sweden. Skládá se ze čtyř samostatných částí, které si...

Zatočte s nepořádkem na vašem pracovním stole s organizérem Lena od značky Bigso Box of Sweden. Skládá se ze čtyř samostatných částí, které si můžete uspořádat podle vlastních preferencí a užívat je jako celek či odděleně. Obsahuje stojánek na tužky s odnímatelným dělítkem.

Je vyroben z pevného recyklovaného kartonu potaženého papírem, který pochází z lesů spravovaných s ohledem na ekologii a udržitelnost. Spodní strana organizérů je pogumovaná, aby nepoškodila desku vašeho stolu.

Hodně žádaný produkt Bílý 4dílný stolní organizér na psací pomůcky Bigso Box of Sweden Lena od této skvělé značky Bigso Box of Sweden jde nakoupit v naší nabídce za parádní cenu. Momentálně k dispozici za 529 Kč.