Bílý porcelánový svícen na čajové svíčky Kähler Design Hammershoi, ⌀ 13 cm

Na stůl se slavnostní večeří nebo na komodu jako poutavá dekorace. Elegantní svícen z kolekce Hammershoi od dánské značky Kähler Design se nese v... více informací »
Bílý porcelánový svícen na čajové svíčky Kähler Design Hammershoi
849 Kč
DO OBCHODU »
Na stůl se slavnostní večeří nebo na komodu jako poutavá dekorace. Elegantní svícen z kolekce Hammershoi od dánské značky Kähler Design se nese v...

Na stůl se slavnostní večeří nebo na komodu jako poutavá dekorace. Elegantní svícen z kolekce Hammershoi od dánské značky Kähler Design se nese v moderním a přitom něžném pojetí a je k mání ve několika barevných provedeních – od světle růžové po tmavě modrou.

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.


Nový produkt Bílý porcelánový svícen na čajové svíčky Kähler Design Hammershoi, ⌀ 13 cm je k dispozici ještě tu na našich stránkách ve známé kategorii svícny. Najděte si jiné produkty z této rubriky za outletovou cenu. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele Kähler Design. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Bílý porcelánový svícen na čajové svíčky Kähler Design Hammershoi, ⌀ 13 cm od předního výrobce Kähler Design můžete dostat v naší aktuální nabídce napořád výhodně! Právě nyní za 849 Kč.