BRW Komoda Idento KOM2D4S – Bílá

Prostorná komoda Idento KOM2D4S. Svěží bílou barvu podkresluje jemná patina a ozdobné kové úchytky. Úložný prostor tvoří 4 zásuvky na... více informací »
BRW Komoda Idento KOM2D4S - Bílá
Značka: BRW
10 907 Kč
DO OBCHODU »
Prostorná komoda Idento KOM2D4S. Svěží bílou barvu podkresluje jemná patina a ozdobné kové úchytky. Úložný prostor tvoří 4 zásuvky na...

Prostorná komoda Idento KOM2D4S. Svěží bílou barvu podkresluje jemná patina a ozdobné kové úchytky. Úložný prostor tvoří 4 zásuvky na válečkových pojezdech a v postranních skříňkách je police. Komoda je vyrobena z laminované dřevotřísky (se zvýšenou odolností proti poškrabání) v kombinaci s MDF lištami, lakované – patina.Snadná montáž.
Modulový systém Idento nabízí ideální způsob, jak vybavit Váš obývací pokoj, ložnici, jídelnu nebo kancelář elegantním nábytkem v klasickém stylu. Tradiční prvky v kombinaci s efektním bílým zbarvením Vám pomohou vytvořit příjemnou atmosféru v každém interiéru. Pokud hledáte, jak zařídit Váš interiér, kterým budete okouzleni po mnoho let, pak je tento styl právě pro Vás.
 

Neodolatelný kousek BRW Komoda Idento KOM2D4S - Bílá od populární značky BRW je k dispozici tady a teď opravdu levně. Aktuálně stojí u nás 10 907 Kč.