BRW Křeslo Clarc Es – Ontario 90 světle

Hledáte stylové menší křeslo, které dodá vašemu obývacímu pokoji ten správný šmrnc? Pak je tu pro vás křeslo Clarc Es v barvě Ontario 90... více informací »
BRW Křeslo Clarc Es - Ontario 90 světle
Značka: BRW
4 999 Kč
DO OBCHODU »
Hledáte stylové menší křeslo, které dodá vašemu obývacímu pokoji ten správný šmrnc? Pak je tu pro vás křeslo Clarc Es v barvě Ontario 90...

Hledáte stylové menší křeslo, které dodá vašemu obývacímu pokoji ten správný šmrnc?
Pak je tu pro vás křeslo Clarc Es v barvě Ontario 90 světle šedá. Vysoké a úzké područky poskytují stabilní podpěru a zároveň šetří místo. Velmi esteticky vypadají ozdobné chromované nožky z umělé hmoty. Se svými kompaktními rozměry se ideálně hodí do malých prostorů. 

Nejprodávanější kus BRW Křeslo Clarc Es – máte možnost dostat taky tady a teď na našem webu zařazený v kategorii samostatná! Nyní si můžete vybrat zlevněné kusy ve zmiňované sekci za parádní cenu. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další kousky od dodavatele BRW. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt BRW Křeslo Clarc Es - Ontario 90 světle od značky s tradicí a dobrou pověstí BRW můžete nakoupit zde teď za parádní cenu. Nyní zakoupíte za 4 999 Kč.