BRW Závěsná skříňka Alevil SFW/100

Provedení: Závěsná police na stěnu SFW/100 je vyrobena z dřevotřísky a její maximální nosnost je 10 kg. Dostupné barevné provedení: třešeň... více informací »
BRW Závěsná skříňka Alevil SFW/100
Značka: BRW
2 157 Kč
DO OBCHODU »
Provedení: Závěsná police na stěnu SFW/100 je vyrobena z dřevotřísky a její maximální nosnost je 10 kg. Dostupné barevné provedení: třešeň...

Provedení: Závěsná police na stěnu SFW/100 je vyrobena z dřevotřísky a její maximální nosnost je 10 kg.
Dostupné barevné provedení: třešeň medi
Jsou věci, které nestárnou. Nábytek Alevil patří k ním. Tvarované dvířka s hladkými liniemi, jemné ornamenty, neobvyklé úchytky a dýhované dřevo. To je naše cesta k věčnosti, kterou si zamilujete.


Výjimečný produkt BRW Závěsná skříňka Alevil SFW/100 můžete dostat také tady na našich stránkách ve známé rubrice alevil! Nyní najdete ostatní produkty z této známé kategorie za parádní cenu! To však není všechno, máme toho více. Podívejte se taky na další kvalitní kousky od značky BRW. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel BRW vám může poskytnout velmi kvalitní produkty. Však to vidíte sami.

Velmi žádaný produkt BRW Závěsná skříňka Alevil SFW/100 od společnosti s dlouholetou tradicí BRW můžete koupit bezpečně online za akční cenu! Právě lze objednat jen za 2 157 Kč.
Další produkty z kategorie Alevil