Casarredo Sestava do ložnice MARKOS andersen/april (postel 160, 2x NS, komoda 4S, skříň 4D)

Sestava do ložnice ze sektorového nábytku v moderním provedení v jemných barvách dokonale doplní Váš interiér. Nábytek je vyroben z kvalitní LTD... více informací »
Casarredo Sestava do ložnice MARKOS andersen/april (postel 160
Značka: Casarredo
15 490 Kč
DO OBCHODU »
Sestava do ložnice ze sektorového nábytku v moderním provedení v jemných barvách dokonale doplní Váš interiér. Nábytek je vyroben z kvalitní LTD...

Sestava do ložnice ze sektorového nábytku v moderním provedení v jemných barvách dokonale doplní Váš interiér.
Nábytek je vyroben z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci borovice andersen/dub april.
Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do ložnice nebo studentského pokoje dle vlastních představ.
Sestava se skládá z (š/v/hl):
– postel (166,4 x 85,2 x 203,6 cm),
– 2 kusy nočního stolku (51 x 45,6 x 37,2 cm ),
– komody se 4 zásuvkami (102,8 x 92,2 x 40 cm),
– šatní skříně čtyřdveřové se zrcadlem (200,8 x 214 x 58 cm).
V ceně není zahrnuta matrace ani rošt, možno dokoupit, vhodný rozměr 160 x 200 cm nebo 2 ks 80 x 200 cm.
Dodáváme v demontovaném stavu.

Unikátní a oblíbený kousek Casarredo Sestava do ložnice MARKOS andersen/april (postel 160, 2x NS, komoda 4S, skříň 4D) lze pořídit rovnou tu na našem webu zařazený v sekci ložnicové sestavy. Podívejte se na další produkty z této známé sekce za outletovou cenu! To však není vše, máme toho více. U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento vyjímečný výrobce Casarredo svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty. A tady je důkaz!

Tento kvalitní a levný kus Casarredo Sestava do ložnice MARKOS andersen/april (postel 160, 2x NS, komoda 4S, skříň 4D) s pečetí kvality od značky Casarredo máte možnost získat právě zde za zcela nejnižší cenu. Právě lze objednat jen za 15 490 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,