Dětská sada na vaření Djeco Sendviče

Připravte sedvič pro sebe a pro své kamarády. Dáte si šunku, sýr nebo okurku? Sestavte je podle své fantazie nebo podle kartiček. Dokonalá dřevěná... více informací »
Dětská sada na vaření Djeco Sendviče
Značka: DJECO
899 Kč
DO OBCHODU »
Připravte sedvič pro sebe a pro své kamarády. Dáte si šunku, sýr nebo okurku? Sestavte je podle své fantazie nebo podle kartiček. Dokonalá dřevěná...

Připravte sedvič pro sebe a pro své kamarády. Dáte si šunku, sýr nebo okurku? Sestavte je podle své fantazie nebo podle kartiček. Dokonalá dřevěná hračka v praktické krabičce, která současně slouží jako pult na přípravu sedvičů i výloha. Vhodné pro děti od 4 let.

O značce

Píší se 50. léta minulého století, když Francouzska Véronique Michel-Dalès hledá pro své děti nové hračky a s tehdejší nabídkou není vůbec spokojená. S přáním, aby hračky její děti nejen zabavily, ale i pozitivně rozvíjely, nakonec první hry vytvoří úplně sama.

Na těchto základech vznikla francouzská značka Djeco, která životy vašich dětí obohatí o kreativní sady, didaktické hračky a dřevěné sety, které opravdu mají smysl.

Výjimečný kousek můžete získat bez problémů tady na stránkách umístěný v sekci dětské hračky! Mrkněte na akční výrobky ze zmíněné rubriky za příznivou cenu! U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další prověřené produkty od dodavatele DJECO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato vyjímečná značka DJECO vás a vaše blízké obohatí o skvělé zboží

Často hledaný produkt Dětská sada na vaření Djeco Sendviče od oblíbené značky DJECO je k dispozici online levně. Aktuálně v akci od 899 Kč.