Falco Pohovka Vivian Loft III Mono 35

Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Své uplatnění najde nejen v obývacím pokoji, ale také v dětském,... více informací »
Falco Pohovka Vivian Loft III Mono 35
Značka: Falco
11 256 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Své uplatnění najde nejen v obývacím pokoji, ale také v dětském,...

Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Své uplatnění najde nejen v obývacím pokoji, ale také v dětském, studentském, nebo hostinském pokoji.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou.
Křeslo je potaženo kvalitní voděodolnou látkou. Pohovka disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář. V ceně pohovky je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.

Hmotnost:
70 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85 cm
Výška sedu:
37 cm

Šířka:
145 cm
Hloubka:
98 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
132×196 cm

Velmi oblíbený kousek Falco Pohovka Vivian Loft III Mono 35 je dostupný právě teď u nás v populární kategorii pohovky. Nyní koupíte nové kusy ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu. Přední výrobce Falco pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás více skvělých produktů značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi žádaný kousek Falco Pohovka Vivian Loft III Mono 35 od dodavatele s dobrým jménem Falco jednoduše můžete získat momentálně na webu výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 11 256 Kč.