ePopart.cz

Falco Sedací souprava Amadeus P

Zajímavý produkt Falco Sedací souprava Amadeus P originál od značky Falco naleznete tady teď v bezva akci! Aktuálně v akci za 27 276 Kč.
Falco Sedací souprava Amadeus P
DO OBCHODU »
Značka: Falco
27 276
Popis produktu

Pohodlná sedací souprava patří k nejdůležitějšímu vybavení každého obývacího pokoje. Je centrem k odpočinku po namáhavém dni nebo k posezení s rodinou či přáteli, a proto musí být pohodlná a praktická.
Nabízíme Vám sedací soupravu Amadeus, která je ideálním spojením pohodlí, praktičnosti a také moderního designu. Tato sedací souprava přímo vybízí k relaxaci např. u sledování televize.
Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, kterou tvoří vlnité pružiny v kombinaci s kvalitní HR pěnou a také polohovací opěrky, které si můžete podle potřeby přizpůsobit. Praktickou stránkou je možnost rozložení. Po rozložení vznikne dostatečně velké lůžko k občasnému přespání návštěvy. Samozřejmostí je i objemný úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně sedací soupravy. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti nepatrně lišit.
rozměry: 280×190 cm / v.85-100 cmplocha pro spaní: 126×215 cm
Hloubka sedáku vč. opěráku 100 cm