ePopart.cz

Falco Sedací souprava Cabot UNI

Často hledaný výrobek Falco Sedací souprava Cabot UNI od značky s dlouholetou historií Falco jednoduše naleznete na našich stránkách nyní extra se slevou! Nyní pořídíte za super cenu 22 702 Kč.
Falco Sedací souprava Cabot UNI
DO OBCHODU »
Značka: Falco
22 702
Popis produktu

Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce, která je vyobrazena na vzorku v doplňkových fotografiích.
Sedací souprava Cabot je vyrobená v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Je velmi pohodlná a zároveň praktická.
Sedací souprava nabízí pohodlí při odpočinku nebo posezení s rodinou či přáteli. Pro ještě větší pohodlí je sedací souprava vybavena polohovacími opěrkami. Velkou předností sedací soupravy Cabot je univerzální použití. Tzn. že si ji můžete podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou. Jednoduše si ji podle potřeby přizpůsobíte.
Výplň sedáku tvoří vlnovité pružiny v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Praktickou stránku sedací soupravy zajišťuje možnost rozložení k občasnému přespání návštěvy a samozřejmostí je i úložný prostor na přikrývky.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Hmotnost:
140 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
75-102 cm
Výška sedu:
44 cm

Šířka:
255 cm
Délka:
158 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
123×203 cm