Falco Skříň Merkur 06 2d – jasan/zelená

Nábytková sestava Merkur je vhodná do dětských i studentských pokojů. Je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky tl.16 mm, odolné vůči... více informací »
Falco Skříň Merkur 06 2d - jasan/zelená
Značka: Falco
4 496 Kč
DO OBCHODU »
Nábytková sestava Merkur je vhodná do dětských i studentských pokojů. Je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky tl.16 mm, odolné vůči...

Nábytková sestava Merkur je vhodná do dětských i studentských pokojů. Je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky tl.16 mm, odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Dětský pokoj Merkur zajistí pohodlný a praktický interiér a také útulné a bezpečné prostředí, ve kterém se každé dítě bude cítit dobře. Veškeré díly, které tato sestava obsahuje, si můžete objednat samostatně a to ve dvou barvách. Všechny prvky této sestavy jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.Vyobrazená skříň je velmi praktická a díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Vybrat si můžete ze dvou barev-zelená, nebo růžová.

Akční a ve slevě výrobek Falco Skříň Merkur 06 2d - jasan/zelená od kvalitního výrobce Falco jednoduše můžete najít aktuálně extra se slevou. Cena od 4 496 Kč.