Hnědé křeslo ušák Max Winzer Miriam Linen

Starý dobrý ušák v moderním pojetí. K tomu hravé retro tvary, pár knoflíků na polstrované opěradlo a tradá! Zázrak je na světě. Podlehněte... více informací »
Hnědé křeslo ušák Max Winzer Miriam Linen
Značka: Max Winzer
25 900 Kč
DO OBCHODU »
Starý dobrý ušák v moderním pojetí. K tomu hravé retro tvary, pár knoflíků na polstrované opěradlo a tradá! Zázrak je na světě. Podlehněte...

Starý dobrý ušák v moderním pojetí. K tomu hravé retro tvary, pár knoflíků na polstrované opěradlo a tradá! Zázrak je na světě. Podlehněte křeslům z kolekce Miriam a svezte se na vlně pohodlí ♥

O značce:

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.

Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer pyšní zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Vysoce kvalitní výrobek Hnědé křeslo ušák Max Winzer Miriam Linen je dostupný teď tady na našem webu v populární sekci křesla. Máme pro vás vyjímečné zboží z této sekce ve výprodejové akci. Mezi zákazníky oblíbená značka Max Winzer dlouhodobě dodává špičkový sortiment. Přesvědčte se! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete více kousků od značky Max Winzer. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Hnědé křeslo ušák Max Winzer Miriam Linen od skvělého a známého výrobce Max Winzer naleznete právě za rozumné peníze! Akční ceny od 25 900 Kč.