Houpací síť Cattara, 200 x 80 cm

Nohy nahoru a už si jen užívejte tak dlouho vytoužený odpočinek na této závěsné houpací síti od značky Cattara. Síť lze upevnit pomocí dvou... více informací »
Houpací síť Cattara
Značka: Cattara
479 Kč
DO OBCHODU »
Nohy nahoru a už si jen užívejte tak dlouho vytoužený odpočinek na této závěsné houpací síti od značky Cattara. Síť lze upevnit pomocí dvou...

Nohy nahoru a už si jen užívejte tak dlouho vytoužený odpočinek na této závěsné houpací síti od značky Cattara. Síť lze upevnit pomocí dvou závěsných kroužků. Na obou koncích se nachází dřevěné rozpěrné tyče, které zajišťují stabilitu. Tyčemi jsou protaženy 5mm provazy z měkkého a pružného vlákna. Konce provazů jsou zapleteny do ocelových kroužků určených k zavěšení. Síť je velmi skladná, lze smotat, čímž můžete ušetřit místo. Využijete ji například na zahradě, v kempu či v jiném outdoorovém prostředí.

Síť je určena pro 1 osobu. Má rozměry 80 x 200 cm. Maximální nosnost je 115 kg. K síti si můžete pořídit i sadu k zavěšení.

Výjimečný a žádaný kus Houpací síť Cattara, 200 x 80 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Cattara lze zakoupit bezpečně online za báječnou cenu! Ve skvělé akci za 479 Kč.