Jídelní dřevěná židle EMKO Naïve

Naïve, to je kolekce odkládacích stolků a židlí různých velikostí vyřezaných z jednoho kusu jasanového dřeva. Jejich tvar je křižovatkou mezi... více informací »
Jídelní dřevěná židle EMKO Naïve
Značka: Emko
9 290 Kč
DO OBCHODU »
Naïve, to je kolekce odkládacích stolků a židlí různých velikostí vyřezaných z jednoho kusu jasanového dřeva. Jejich tvar je křižovatkou mezi...

Naïve, to je kolekce odkládacích stolků a židlí různých velikostí vyřezaných z jednoho kusu jasanového dřeva. Jejich tvar je křižovatkou mezi čtvercem a kruhem a nejen to dělá tyhle stolky zajímavými.

Složit odkládací stolek či židli Naïve je úžasně snadné, stačí přimontovat nohy. Padnou do každého interiéru, oživí jej – a to jak samostatně, nebo ve vzájemné kombinaci.

Hodně žádaný produkt Jídelní dřevěná židle EMKO Naïve dostanete rovněž tu na stránkách umístěný v sekci jídelní židle. Nyní můžete najít další produkty ve zmiňované rubrice za báječnou cenu. Tato vyjímečná značka Emko nabízí prvotřídní produkty. Nakupujte výhoděn u nás.

Tento nejprodávanější produkt Jídelní dřevěná židle EMKO Naïve od výrobce se skvělou pověstí Emko lze zakoupit právě teď v naší nabídce pořád výhodně. Výhodně za skvělou cenu 9 290 Kč.