Červený sprchový závěs Wenko Puro

Přetvořte svou koupelnu v soukromý lázeňský rezort díky kolekci nápaditých sprchových závěsů od oblíbené značky Wenko.

Vyladěné kousky v neutrálních uklidňujících barevných tónech a jednoduché linie dodají koupelně nadčasový styl a eleganci.


Zlevněný kus Červený sprchový závěs Wenko Puro, 180 x 200 cm lze sehnat mimo jiné tady u nás zařazený v kategorii koupelnové závěsy. Nyní můžete koupit jiné produkty ze zmíněné sekce za akční cenu. Tato značka WENKO vám nabízí špičkové výrobky. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další kousky od značky WENKO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Červený závěs se sametovým povrchem AmeliaHome Veras

Dodejte vašemu interiéru na útulnosti i soukromí tímto moderním zatemňovacím závěsem Veras. Pyšní se hladkým a lehce třpytivým materiálem se sametovým povrchem, který se v kombinaci s metalickým potiskem postará o neotřelý a elegantní vzhled.


Tento diskontní výrobek Červený závěs se sametovým povrchem AmeliaHome Veras, 140 x 250 cm jde koupit bezstarostně na webu zařazený v sekci závěsy. Nyní můžete získat oblíbené produkty z této rubriky za parádní cenu! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další zboží od značky AmeliaHome. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Červený závěs se sametovým povrchem AmeliaHome Peacock

Dodejte vašemu interiéru na útulnosti i soukromí tímto moderním závěsem Peacock. Pyšní se hladkým a lehce třpytivým materiálem se sametovým povrchem, který se postará o neotřelý a elegantní vzhled.

Míra zatemnění je 77 %.

Červený zatemňovací závěs AmeliaHome Eyelets Rose

Se závěsem značky DecoKing dodáte celé místnosti honosný nádech a zároveň splní svou praktickou funkci na jedničku. Vybrat si tento kousek můžete z několika barevných provedení.


Tento oblíbený produkt Červený zatemňovací závěs AmeliaHome Eyelets Rose, 140 x 245 můžete nakoupit právě zde na našich stránkách v populární kategorii závěsy! Připravili jsme ještě další kousky z naší rubriky za rozumné peníze. Oblíbená značka AmeliaHome dlouhodobě dodává kvalitní produkty Vždyť to vidíte sami.

Červený závěs se sametovým povrchem AmeliaHome Velvet

Závěsy jsou šikovným řešením, jak dodat interiéru na útulnosti i designovém osvěžení. Porozhlédněte se při výběru na značku AmeliaHome.

Míra zatemnění je 77%.


Hodně žádaný výrobek Červený závěs se sametovým povrchem AmeliaHome Velvet, 140 x 245 cm jde koupit ještě na webu v oblíbené sekci závěsy! Připravili jsme pro vás vyjímečné kusy z této populární kategorie za skvělou cenu! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také více produktů od dodavatele AmeliaHome. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Burgundsky červený závěs AmeliaHome Pleat Burgundy

Exkluzivní produkt lze nakoupit zrovna tady u nás umístěný v kategorii závěsy! Připravili jsme pro vás další produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další skvělé produkty od značky AmeliaHome. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce AmeliaHome pro své zákazníky prodává kvalitní sortiment

Závěsy od značky AmeliaHome jsou interiérovým doplňkem, který dokáže doladit vzhled vašeho pokoje. Dodají vašemu interiéru teplo, jemnost a útulnost. Navíc nepropustí jediný sluneční paprsek.

Zavěsit je můžete jak pomocí háčků, tak i přímým natažením na garnýž.

Míra zatemění je 90%.

Tmavě červený závěs AmeliaHome Burgundy

Kvalitní výrobek máte možnost dostat již dnes na našem webu v oblíbené rubrice závěsy! Vyhledejte si parádní zboží z této známé kategorie za příznivou cenu!

Závěsy jsou šikovným řešením, jak dodat interiéru na útulnosti i designovém osvěžení. Porozhlédněte se při výběru na značku AmeliaHome.

Jejich upevnění je možné jak pomocí háčků, tak i přímým natažením na garnýž.

Míra zatemnění je 90%.

Červený závěs k posteli Flexa Tree House

Doplňte dětskou postel Tree House o textilní závěs, díky kterému vznikne nedobytná pevnost.

Poznámka:
Závěs připevníte pomocí suchého zipu. Délka se poté dá nastavit na 44,1 cm nebo 62,6 cm.

Sada 2 červených girland k posteli Flexa Tree House

Tento designový produkt Sada 2 červených girland k posteli Flexa Tree můžete najít právě tady na webu v oblíbené kategorii dětské závěsy. Vyhledejte si ostatní zboží ve zmiňované kategorii za super cenu! To ovšem není vše, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty značky Flexa. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Doplňte dětskou postel Tree House o veselou textilní girlandu.

Poznámka:
Závěs připevníte pomocí suchého zipu.

Délky jednotlivých kusů:
• kratší: 86,1 cm
• delší: 196,8 cm