Halmar Dětský rostoucí stůl Collorido

Provedení: Dětský rostoucí psací stůl Collorido je ideální pro Vaše děti. Tento stůl poroste s nimi. Deska stolu je vyrobena z laminované MDF desky bílé barvy, konstrukce je ocelová lakovaná bílou barvou. Deska stolu lze sklopit pod různými úhly a lze nastavit i výšku desky podle potřeby.
Tento stolek si můžete smontovat podle vašeho přání, buď jako zeleno-růžovou kombinaci nebo jako variantu se zelenými či růžovými doplňky.
Zboží je dodáváno v demontu.

Tento oblíbený produkt Halmar Dětský rostoucí stůl je k dostání zrovna tady na webu umístěný v rubrice psací! Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z naší rubriky za příznivou cenu!

Halmar Dětský rostoucí stůl Julia

Provedení: Dětský rostoucí stůl Julia je vyroben z masivního borovicového dřeva. Deska stolu je sklápěcí a lze ji sklopit pod různými úhly. Díky nastavitelné výšce desky tento psací stůl nastavíte dle potřeby. Po pravé straně je jedna zásuvka.
K tomuto stolu doporučujeme kontejner Nils (viz související zboží).
Zboží je dodáváno v demontu.

Tento vynikající výrobek jde sehnat rovněž tady u nás v kategorii dětské stoly. Vyberte si zlevněné výrobky ze zmíněné kategorie ve slevě. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další produkty od výrobce Halmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Halmar vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment

Idea Psací stůl JULIA

Tento kvalitní a žádaný produkt jde sehnat zrovna tu na našich stránkách zařazený v kategorii psací! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z této sekce v bezva akci. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další kousky od výrobce Idea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků popupární značka Idea pro své zákazníky dodává špičkový sortiment

Provedení:
Dětský rostoucí stůl Julia je vyroben z lakovaného masivního borovicového dřeva.
Deska stolu je sklápěcí a lze ji sklopit pod různými úhly ve výšce 63-96 cm. Díky nastavitelné výšce desky tento psací stůl nastavíte dle potřeby. Na pravé straně stolu je jedna zásuvka.
Tento stůl využijete pro své dítě od začátku školní docházky až do jeho puberty.
Zboží je dodáváno v demontu.