Bílá dětská palanda Flexa White

Podpořte dětskou hravost s palandou White od značky Flexa. Povrch postele tvoří dřevotříska s lakovaným povrchem. Doplňují ji nohy z dubového dřeva. Horní část zábrany ze všech stran, nemusíte mít tedy strach, že by se v noci vaše dítko dostalo přes okraj postele. Bílá barva v kombinaci s dřevěnými detaily tvoří skvělý kus nábytku, který snadno sladíte s interiérem ve skandinávském stylu.


Tento unikátní produkt Bílá dětská palanda Flexa máte možnost dostat prostě tady na webu v populární sekci dětské palandy! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu! Věhlasný dodavatel Flexa vám poskytuje skvělé výrobky.

Růžová dřevěná palanda pro panenky Legler Dolls

Pro všechny malé maminky a jejich panenky tu máme něco, co jim udělá obrovskou radost. Postýlka pro panenky od značky Legler rozzáří očka nejedné princezně, to si pište ♥


Tento designový produkt Růžová dřevěná palanda pro panenky Legler jde nakoupit aktuálně tady na našem webu v kategorii dětské hračky. Mrkněte na jiné produkty z této sekce za nejnižší cenu! Máme toho více, mrkněte také na další vybrané kousky od dodavatele Legler. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý výrobce Legler svým zákazníkům nabízí vynikající zboží.