Dřevěný nástěnný stojan na víno Eva Solo Nordic

Tento kvalitní a levný kus Dřevěný nástěnný stojan na víno Eva Solo můžete sehnat právě teď tady u nás v oblíbené kategorii stojany na víno! Nyní si můžete pořídit další kousky ve zmíněné kategorii na pár kliknutí. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další kousky od dodavatele eva solo. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Dobré víno si zaslouží jedinečné skladování. A proto je tento robusní nástěnný stojan z kolekce Nordic navržen tak, aby si láhve před otevřením získaly co možná nejvíce pozornosti. Vyroben je z kombinace masivního dubového dřeva a nerezové oceli, díky které se nemusíte bát o bezpečnost či stabilitu.

Dobré vědět: Šroubky nejsou součástí balení.

Dřevěný stojan na 8 lahví vína Dakls

Přeneste si trochu venkovské romantiky i do svého interiéru. Ptáte se proč? Protože tak zaručeně dosáhnete pocitu zabydlenosti a útulna.

A od toho tu jsou dekorace značky Dakls. Doporučujeme kombinovat více kousků mezi sebou, získáte tak atmosféru hřejivého domova.

Dřevěný stojan na lahve vína Dakls Wine Time

Tento velmi žádaný výrobek můžete dostat lehce na našich stránkách v populární kategorii stojany na víno. Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Věhlasný dodavatel Dakls dlouhodobě poskytuje top zboží

Vítejte ve světe nápaditých dekorací s nádechem starých dobrých časů. Takové kousky nabízí značka Dakls, která si zakládá na vytvoření hřejivé a lehce retro atmosféry. Pozvete ji i k sobě domů?