Gril na dřevěné uhlí s litinovým roštem Cattara Royal

Užijte si grilovací sezónu s grilem na dřevěné uhlí Royal od značky Cattara. Má konstrukci z oceli v černé barvě, madla a ovládací kovové prvky a kovové nohy spolu s dvěma kolečky.

Mezi další přednosti patří:
oboustranná regulace ventilace;
rošt na dřevěné uhlí s nastavitelnou výškou 9 – 21 cm;
dvířka na čelní straně pro doplňování uhlí;
třídílný litinový rošt s kulatým středem na pokrmy (střed lze vyjmout a nahradit jej např. grilovací pánví);
odkládací rošt;
vyklápěcí víko s teploměrem.

Na boční straně se nachází odkládací stolek pro odkládání grilovacího vybavení a pokrmů.

Mosazný čisticí kartáč Outdoorchef

O dokonale čistý gril se s lehkostí postará tento mosazný kartáč od značky Outdoorschef.

Svým tvarem se hodí zejména na čištění roštů či litinových desek – bez obtíží totiž odstraní všechny připečené zbytky jídla bez toho, aniž by poškodil jejich povrch. Zároveň se snadno dostane i do těch nejmenších rohů.

Levný produkt Mosazný čisticí kartáč Outdoorchef je k sehnání bez problémů tu v populární rubrice čističe na gril! Nyní si můžete pořídit jiné kousky z této známé sekce za nejlepší ceny! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Outdoorchef vám může poskytnout skvělé zboží.

Stolní gril na dřevěné uhlí Cattara Keg

Tento kompaktní přenosný gril si s sebou můžete vzít kamkoli. Je vyroben z oceli s tmavým práškovým lakováním. Díky tomu, že vydává minimum kouře, se hodí dokonce i na stůl. Disponuje zabudovaným větrákem, který je napájený pomocí 4 AA baterií či mikro USB konektoru (není součástí balení). Ten lze regulovat či vypnout a jeho výhodou je, že umožňuje rychlejší rozhoření dřevěného uhlí.

Průměr grilovací plochy je 30 cm a součástí balení je litinový rošt a brašna pro snadné uskladnění a přenášení.


Hodně povedený výrobek je k získání právě teď na stránkách ve známé kategorii grily. Nyní koupíte vyjímečné produkty z naší rubriky za rozumné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás více skvělých produktů od dodavatele Cattara. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Litinový rošt Outdoorchef Diamond

Ke grilu neodmyslitelně patří kvalitní rošt.

Tento z kolekce Diamond je vyrobený z litiny, která perfektně drží teplotu. Hodí se tak zejména pro přípravu potravin vyžadující velmi vysoké teploty, jako například steaky. Je navržen, aby perfektně padnul grilu Arosa, Acrosa nebo Chelsea.

Dobré vědět: Při čištění doporučujeme použít tento mosazný kartáč. Pro co nejlepší výsledný efekt při grilování je ideální rošt příliš neodmašťovat.

Litinový rošt Outdoorchef Diamond

Ke grilu neodmyslitelně patří kvalitní rošt.

Tento z kolekce Diamond je vyrobený z litiny, která perfektně drží teplotu. Hodí se tak zejména pro přípravu potravin vyžadující velmi vysoké teploty, jako například steaky. Je navržen, aby perfektně padnul tomuto grilu Ambri.

Dobré vědět: Při čištění doporučujeme použít tento mosazný kartáč. Pro co nejlepší výsledný efekt při grilování je ideální rošt příliš neodmašťovat.


Tento kvalitní a levný výrobek Litinový rošt Outdoorchef Diamond, ø 45 cm můžete koupit bez problémů na našich stránkách v populární rubrice grilovací náčiní! Nyní koupíte ještě podobné produkty ve zmiňované rubrice za báječnou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Outdoorchef pro své zákazníky prodává špičkové výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! To ale není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také více kvalitních produktů od dodavatele Outdoorchef. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kryt plynové láhve pro gril Outdoorchef Ambri

Doplňte svůj gril Ambri o tento praktický plechový kryt, jenž perfektně odstíní až osmi kilovou plynovou láhev.

Jeho součástí je i držák na pizza kámen a litinový rošt.

Černý gril na dřevěné uhlí Cattara Royal Grande XXL

Připravte se na grilovací sezónu se značkou Cattara. V jejich nabídce najdete třeba tento gril na dřevěné uhlí Royal Grande XXL. Jeho konstrukce je vyrobená z oceli v černé barvě. Rám ve spodní části spolu s kovovými nohami s kolečky se postarají o pevný a stabilní základ.

Na funkčnosti dodá kromě šikovných odkládacích prostor na obou stranách i regulovatelná ventilace. Samozřejmostí je i teploměr, který se nachází přímo na víku., které je ve vrchní části doplněné komínem. Pro samotnou přípravu pokrmů je gril vybaven třídílným litinovým roštem s vyjímatelným kulatým středem. Místo něj lze umístit například grilovací pánev či pizza kámen s průměrem 28 – 29 cm a povznést tak vaše kulinářské schopnosti o stupeň výše.

Mezi další přednosti patří:
– odkládací rošt pro udržení teploty;
– rošt na uhlí s nastavitelnou výškou;
– dvířka na přední straně pro snadné doplňování uhlí;
– zásuvka na popel v nejspodnější části.

Rozměr grilovací plochy je 73 x 41 cm.

Oblíbený a akční produkt Černý gril na dřevěné jde získat ještě tu na našich stránkách v kategorii grily. Nyní pořídíte vyjímečné výrobky z naší kategorie za nejnižší cenu!