3toysm Dětský multifunkční plastový stoleček hokej modrý DS3T0881

Dětský kvalitní multifunkční plastový stoleček v modrém provedení. Stoleček je z odolného materiálu, proto je vhodný jak do bytu tak i na zahradu. Děti mohou stoleček využívat pro své hry, při kreslení a různých dalších činnostech. Ke stolečku je deska na hraní hokeje.
Vhodná pro děti od 2 let.
Vlastnosti 

jednoduchá údržba
kvalitní a odolný materiál
odnímatelná hrací deska

Materiál

plast 

Rozměry

81,5 x 56 x 48 cm


Unikátní a žádaný produkt 3toysm Dětský multifunkční plastový stoleček hokej modrý DS3T0881 jde nakoupit pohodlně tady na našem webu v oblíbené rubrice hračky! Nyní najdete ještě další výrobky ve zmíněné rubrice za outletovou cenu.

3toysm Dětský multifunkční plastový stoleček hokej zelený DS3T0882

Dětský kvalitní multifunkční plastový stoleček v zeleném provedení. Stoleček je z odolného materiálu, proto je vhodný jak do bytu tak i na zahradu. Děti mohou stoleček využívat pro své hry, při kreslení a různých dalších činnostech. Ke stolečku je deska na hraní hokeje.
Vhodná pro děti od 2 let.
Vlastnosti 

jednoduchá údržba
kvalitní a odolný materiál
odnímatelná hrací deska

Materiál

plast 

Rozměry

81,5 x 56 x 48 cm


Kvalitní a žádaný produkt je dostupný taky tady na webu v rubrice hračky! Mrkněte na zcela nové produkty z naší kategorie ve výhodné akci. To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na další produkty od značky 3toysm. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Bílý dětský stoleček z masivního borovicového dřeva Pinio Baby

Hrají si rády vaše děti na čajový dýchánek? Nebo jim jen chcete vytvořit vlastní jídelní a hrací koutek? Pak jim do něj pořiďte stoleček, který přesně vyhovuje svojí dětskou velikostí.

Baby je kolekce dětského nábytku, pro níž se stalo inspirací slunné Španělsko. A tak sama kolekce vyniká příjemnými tvary, milou světlou barvou a čistým, svěžím dojmem.

Kolekce je vyrobena z poctivého borovicového masivu, který pochází z certifikovaných polských lesů.


Kvalitní a žádaný výrobek Bílý dětský stoleček z masivního borovicového dřeva Pinio jde sehnat nyní tady u nás v oblíbené rubrice dětské psací stoly. Máme pro vás unikátní produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí!