ePopart.cz

Vytvořit v jakékoli zahradě nostalgickou a autentickou atmosféru je hračka, díky této elegantní zahradní lavici s klasickým designem, která zahradě dodává anglický nádech.

Lze dokoupit i pasující podsedák.

Tento venkovní piknikový stůl Tablo od značky WOOOD má kovové podnoží elegantního vzhledu a desku stolu z rychle rostoucího afrického měkkého dřeva Thermo Ayous.

Dřevo Ayous používané pro tuto kolekci má certifikaci FSC, a pochází tedy z ekologicky obhospodařovaných lesů. Protože dřevo Ayous má otevřenou buněčnou strukturu, lze jej dokonale tepelně konzervovat pomocí páry bez použití chemikálií. Tento tropický druh dřeva se zahřívá na 215° Celsia. Díky tomuto zahřátí je Thermo Ayous odolnější vůči vlhkosti, výjimečně stabilní a zůstane po léta bezúdržbový (Třída odolnosti I).

Dřevo Thermo Ayous má po tepelném ošetření krásný moderní a hřejivý vzhled a povětrnostními vlivy ho mění až do postupného šedivění (stejně jako tropické tvrdé dřevo). Chcete-li raději zachovat původní barvu, můžete dřevo ošetřit olejem na venkovní dřevo.

Podnoží má tvar X a je vyrobeno z matně černé oceli s práškovým nástřikem o rozměrech 80 x 80 mm.

Vzdálenost mezi nohama je 162 cm a celková šířka sedací plochy je 26,6 cm.

Černá kovová zahradní lavice Mangan – Garden Pleasure

Černá kovová zahradní lavice Saket – Garden Pleasure

Rozšiřte své posezení v zahradě díky této kovové lavici s borovicovým sedákem. Lavice nabízí úložný prostor pro dřevo pod sedákem. Když si tedy u ohně pohodlně sedíte a chcete přiložit, dřevo bude vždy po ruce.

Vytvořit v jakékoli zahradě nostalgickou a autentickou atmosféru je hračka, díky této elegantní lavičce okolo stromu s klasickým designem, která zahradě dodává anglický nádech. Umístěte tuto lavičku kolem stromu s průměrem kmene maximálně 42 cm (16,5”) a užívejte si stínu, který strom poskytuje. Vhodné pro stromy s průměrem kmene do 42 cm (16,5”). Lavice má též práškové lakování.

Zahradní i interiérový kovový rohový regál. Kostra je kovová, kruhového a obdélníkového průřezu.
Police jsou z dekorativního tahokovu, zpevněné kovovými spirálami a S tvary.
Povrchová úprava je kvalitním práškovým nástřikem v bílém matném odstínu.
Regál je skládací, police sklopné. Skladnost jistě oceníte při uklízení zahradního nábytku na zimní období a nebo při stěhování.
Typově se hodí k regálu JF2241 a k setu JF2236 a lavici JF2237. 
Dodávaný v demontu.

Udělejte si pohodlí i na vaší terase či zahradě. Značka Ezeis přichází se setem zahradního nábytku Ambroise. V setu najdete sadu 2 křesel, podnožku, zahradní lavici a konferenční stolek. Zaujme vás především lehký voštinový design s pevnou kovovou konstrukcí. Všechny produkce ze setu jsou stohovatelné a lze je dobře skladovat. Jsou ideální na zahradu či terasu. Doporučujeme je však v zimě chránit před nepříznivými vlivy.

Černá kovová zahradní lavice Segula – Garden Pleasure

Černá kovová zahradní lavice Dares – Garden Pleasure

Černá kovová zahradní lavice Narvi – Garden Pleasure

Šedá kovová zahradní lavice Talin – Garden Pleasure