Skleněná váza Crystalex Frost

Prosviťte svou sváteční tabuli jedinečnou vánoční kolekcí Frost od české značky Crystalex. Ta je dlouhodobě mistrem ve výrobě mimořádně kvalitního skla, které je zárukou vybraného stolování.

Kousky z této kolekce jsou velmi jemné a svou podmanivou eleganci zakládají na jednoduchém zdobení připomínající lemu ve stříbrné barvě připomínající ledovou plochu.


Tento velmi oblíbený produkt Skleněná váza Crystalex Frost, výška můžete najít lehce tu na stránkách v populární kategorii vázy! Nyní můžete koupit akční produkty z této sekce za outletovou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Crystalex dlouhodobě nabízí prvotřídní výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Konferenční stolek ve stříbrné barvě WOOX LIVING Kim

Na váš každodenní šálek kávy nebo čaje, na sladký dezert pro lepší náladu nebo na vázu čerstvých květin.

Konferenční stolek je praktickým i estetickým doplňkem, bez kterého se žádný pohodový obývací pokoj neobejde. Dejte mu styl, který vyniká nad všednost.


Tento kvalitní a žádaný produkt Konferenční stolek ve stříbrné barvě WOOX LIVING Kim, ⌀ 83 cm pořídíte aktuálně tady na našich stránkách ve známé rubrice konferenční stolky! Máme pro vás ještě jiné produkty z této populární rubriky za báječnou cenu! Dodavatel WOOX LIVING pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od výrobce WOOX LIVING. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.