Sada 3 miniaturních bílo-červených pruhovaných porcelánových váz Kähler Design Omaggio

Někdy prostě jedna váza nestačí. Třeba když na kosmetický stolek chcete naaranžovat suché drobné kvítky, co vám připomínají krásné léto. Set tří různě pruhovaných miniaturních váz, které se hodí do tradičního i minimalistického interiéru, právě na takovou příležitost čeká.

Poznámka: Jedná se o zmenšeniny dekorací, proto prosíme nepřehlédněte konkrétní rozměry produktů.

Rozměry váz: ⌀ 5,5 cm, výška: 8,5 cm

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.

Akční a ve slevě výrobek máte možnost koupit přímo tady u nás ve známé kategorii vázy! Mrkněte na ještě další kusy z této oblíbené sekce ve slevě. To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na další prověřené produkty od výrobce Kähler Design. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce Kähler Design má na skladě velmi kvalitní produkty.