Casarredo Botník LAIT dub kraft šedý

Botník se dvěmi zásuvkami je vyroben z desky LTD v barvě dub kraft šedý.
Otevírání pomocným teleskopickým systémem.
Polstrování je z bílé koženky.
Dodáváme v demontovaném stavu.


Hodně povedený kousek Casarredo Botník LAIT dub kraft šedý máte možnost získat také tady a teď na našem webu umístěný v rubrice botníky. Máme pro vás akční výrobky ze zmíněné kategorie za parádní cenu! To ale však není vše, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od značky Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Casarredo Předsíňová stěna JUNONA dub kraft bílý/šedá

Předsíňová stěna je vyrobena z desky LTD v kombinaci barev dub kraft bílý/šedá.
Sestava se skládá z botníku se zásuvkou a věšákově stěny s policí.
Otevírání dvířek pomocným teleskopickým systémem.
Dodáváme v demontovaném stavu.


Akční a ve slevě produkt jde pořídit rovněž tady a teď na našem webu v populární kategorii předsíňové stěny. Podívejte se na ještě podobné kusy z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu! Věhlasný dodavatel Casarredo svým zákazníkům dodává špičkové zboží. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další produkty od dodavatele Casarredo. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Casarredo Předsíňová stěna LAIN dub kraft šedý/bílá lesk

Předsíňová stěna je vyrobena z desky LTD v barvě dub kraft šedý (korpus), dvířka jsou vyrobeny z desky MDF v bílém lesku.
Sestava se skládá z botníku, věšákově stěny s policí a vyšší skříňky.
Otevírání dvířek pomocným teleskopickým systémem.
Dodáváme v demontovaném stavu.

Unikátní a žádaný produkt můžete najít aktuálně tady a teď na našem webu umístěný v sekci předsíňové stěny. Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty z naší kategorie za výhodné peníze! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. U nás najdete další vybrané produkty od značky Casarredo. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Casarredo Předsíňová stěna CHILI buk/latte

Předsíňová stěna je vyrobena z desky LTD v kombinaci barev buk/latte.
Sestava se skládá z botníku se zásuvkou a věšákově stěny s policí.
Otevírání dvířek pomocným teleskopickým systémem.
Dodáváme v demontovaném stavu.

Tento zlevněný produkt Casarredo Předsíňová stěna CHILI je k sehnání lehce tu na našich stránkách v oblíbené kategorii předsíňové stěny. Nyní najdete unikátní produkty z této kategorie z pohodlí domova. Mezi zákazníky oblíbená značka Casarredo poskytuje špičkový sortiment

Černý botník Wenko Herkules

Praktický botník padnoucí nejen do industriálního stylu bydlení.

Teleskopický stojan je výsuvný od výšky 165 do 300 cm.

Diskontní produkt Černý botník Wenko Herkules máte možnost sehnat snadno na našich stránkách ve známé rubrice botníky! Vyberte si ještě další kousky z naší kategorie snadno online!