Bílý toaletní stolek se zrcadlem

Rozlučte se s mačkáním se u jednoho zrcadla. Ranní boj o dokonalý vzhled můžete zvládnout s klidem a úsměvem na tváři. Ne nadarmo měly naše babičky toaletku ve svých ložnicích.

Toaletní stolek Chez Ro Beauty nabízí úctyhodný prostor pro uchování dekorativní kosmetiky, šperků i parfémů. Nejen, že má 2 šuplíky, ale ivýklopnou desku, který skrývá zabudované zrcadlo. Součástí balení je také stolička.

Toaletka tak nabízí vše, po čem ženy touží. Útočiště, které máte jen pro sebe a zároveň místo, kde se nachází vše na dosah ruky.

BRW Zrcadlo Pori NAD - bílý lesk

Ložnice je ideálním místem k odpočinku a proto by na nás měla působit příjemným a harmonickým dojmem.Ten můžeme podtrhnout i díky nejrůznějším doplňkům. Například díky zrcadlu.
Zrcadlo PORI je vyrobeno v bílém lesku v kombinaci s barevným provedení dub polský. Bude se skvělevyjímat v prostoru na zdi a nebo jako doplněk k toaletce PORI, kterou je možné dokoupit zvlášť (viz související zboží). 
Průměr zrcadla 16 cm.
Materiály:

Zadní deska – bílý lesk,
Ostatní prvky – dub polský,
3mm zrcadlo.

Dodáváno v demontu. Montáž je snadná.
Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem PORI.
 

Povedený produkt získáte rovněž tady na našem webu umístěný v sekci pori! Nyní si můžete pořídit parádní kusy ve zmíněné kategorii snadno online. Přední značka BRW má prvotřídní sortiment. A to je teprve začátek.

BRW Toaletka Pori TOL - bílý lesk

Snad každá žena jednou v životě zatoužila po příjemném kosmetickém koutku, kde by se mohla zkrášlovat.Pokus i vy právě toužíte po takovém místě, pak máme pro vás tip v podobě toaletního stolku PORI, díkykterému rychle a efektně proměníte běžný kout v místnosti na kosmetický salón.
Toaletní stolek PORI je vyroben v bílém lesklém provedení s jemnou vložkou z barevného provedení dub polský.Stolek je umístěn na originálním masivním rámu, který je lakovaný.
Funkčnost toaletního stolku PORI můžete zvýšit díky zrcadlu ze stejnojmenné kolekce (viz související zboží) a tak vytvořit dokonalý kout krásy.
Materiál:

Přední strana zásuvky – bílý lesk, PVC hrany,
Podstavec – dub polský.

Dodáváno v demontu. Montáž je snadná.Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem PORI.

Nejprodávanější kus můžete koupit právě tu ve známé sekci pori. Nyní pořídíte skvělé výrobky ve zmiňované kategorii za příznivou cenu. V očích zákazníků populární značka BRW pro vás připravuje prvotřídní výrobky. Však to vidíte sami! Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete více kvalitních produktů značky BRW. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Bílý toaletní stolek se zrcadlem

Rozlučte se s mačkáním se u jednoho zrcadla. Ranní boj o dokonalý vzhled můžete zvládnout s klidem a úsměvem na tváři. Ne nadarmo měly naše babičky toaletku ve svých ložnicích.

Toaletní stolek Chez Ro Beauty nabízí úctyhodný prostor pro uchování dekorativní kosmetiky, šperků i parfémů. Nejen, že má 1 šuplík, ale i výklopnou desku, která skrývá zabudované zrcadlo. Součástí balení je také stolička.

Toaletka tak nabízí vše, po čem ženy touží. Útočiště, které máte jen pro sebe a zároveň místo, kde se nachází vše na dosah ruky.

Tento vynikající produkt Bílý toaletní stolek se zrcadlem, šperkovnicí a stoličkou Chez Ro Beauty máte možnost nakoupit bezprostředně u nás zařazený v sekci toaletní stolky! Nyní můžete najít vyjímečné produkty z této kategorie za báječnou cenu! U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další vybrané produkty od značky Bonami Essentials. Najdete je níže na této stránce.