Hnědo-zelený úložný box na brambory Snips Potatoes

Jsou hraví, jsou šikovní, jsou šik! Italští pomocní do kuchyně od Snips vám zjednoduší život a ušetří hromadu času i nervů.

Snips navrhuje nejen nápadité, ale i praktické kousky v kvalitním provedení, se kterými bude čas trávený v kuchyni jedna radost.

Dobré vědět: Box unese až 3 kg zeleniny.

Sada 2 úložných boxů na brambory a česnek Antic Line

Nádech starých časů a kouzlo retro stylu, to je poznávací znamení dekorací Antic Line. Díky tomu vypadají, že v sobě skrývají stovky příběhů, které jen čekají, až vyplují na povrch. A jaký příběh do nich vtisknete vy?

Unikátní produkt Sada 2 úložných boxů můžete najít jednoduše u nás zařazený v sekci dózy. Nyní pořídíte zcela nové produkty z této oblíbené kategorie za outletovou cenu! Tento výrobce Antic Line poskytuje špičkové zboží. Udělejte radost sami sobě! Nebojte, máme toho více, mrkněte také na více produktů od výrobce Antic Line. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Bílo-zelený úložný box na brambory Snips Potatoes

Stačí chytrý nápad, skvělý design a prvotřídní provedení a jeden kousek udělá tolik radosti! Ušetřete si čas i kupu nervů v kuchyni a vybavte se vychytanými kousky od italské značky Snips. Její designéři si dávají záležet nejen na vzhledu, ale i na praktičnosti. Jednou je zkusíte a už je nebudete chtít dát z ruky!

Box je vyroben z polypropylenu a unese až 3 kg zeleniny.


Tento exkluzivní kousek Bílo-zelený úložný box na máte možnost sehnat pohodlně na našich stránkách v rubrice dózy! Nyní si můžete koupit nové zboží ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu.