Bílý květináč terrazzo s miskou Kave Home Lelis

Na terasu i balkon rozhodně patří řádka bylinek a letniček. V minimalistickém terazzo květináči od značky Kave Home jim to bude slušet dvojnásob a vaše oáza klidu pod širým nebem získá další body za eleganci. Vaše rostlinky ocení především doplňující misku, která umožňuje spodní zalévání. Citlivé listy tak zůstanou nezmáčené a nehrozí, že by se kořeny topily v přebytku vláhy.
Působení slunečního záření ani vody navíc nezanechá vady na kráse tohoto odolného materiálu.

Vhodné pro použití v krytých venkovních prostorech.

Sada 2 terakotových květináčů s miskou Kave Home Karlina

Na terasu i balkon rozhodně patří řádka bylinek a letniček. V minimalistických 2 terakotových květináčích od značky Kave Home jim to bude slušet dvojnásob a vaše oáza klidu pod širým nebem získá další body za eleganci. Vaše rostlinky ocení především doplňující misku, která umožňuje spodní zalévání. Citlivé listy tak zůstanou nezmáčené a nehrozí, že by se kořeny topily v přebytku vláhy.

Rozměry:
a) ⌀ 33 cm, výška 35 cm
b) ⌀ 24 cm, výška 27 cm

Vhodné pro použití v krytých venkovních prostorech.

Sada 2 bílých květináčů terrazzo s miskou Kave Home Lelis

Na terasu i balkon rozhodně patří řádka bylinek a letniček. V minimalistických 2 terazzo květináčích od značky Kave Home jim to bude slušet dvojnásob a vaše oáza klidu pod širým nebem získá další body za eleganci. Vaše rostlinky ocení především doplňující misku, která umožňuje spodní zalévání. Citlivé listy tak zůstanou nezmáčené a nehrozí, že by se kořeny topily v přebytku vláhy.
Působení slunečního záření ani vody navíc nezanechá vady na kráse tohoto odolného materiálu.

Vhodné pro použití v krytých venkovních prostorech.


Povedený kousek Sada 2 bílých květináčů terrazzo s miskou Kave Home Lelis jde získat právě nyní tady a teď na našich stránkách v populární kategorii květináče! Nyní pořídíte parádní výrobky z této oblíbené sekce ve slevě! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další prověřené kousky od výrobce Kave Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Sada 2 terakotových květináčů Kave Home Celi

Na terasu i balkon rozhodně patří řádka bylinek a letniček. V minimalistických 2 terakotových květináčích od značky Kave Home jim to bude slušet dvojnásob a vaše oáza klidu pod širým nebem získá další body za eleganci.

Rozměry:
a) ⌀ 34 cm, výška 60 cm
b) ⌀ 25 cm, výška 45 cm

Vhodné pro použití v krytých venkovních prostorech.


Tento exkluzivní produkt Sada 2 terakotových květináčů Kave Home můžete sehnat pohodlně tady u nás zařazený v kategorii květináče. Nyní můžete získat parádní produkty z této oblíbené kategorie za extra cenu. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další prověřené zboží značky Kave Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.