ePopart.cz

Provedení: Kuchyňská linka Margaret 3 má celkovou šířku 260 cm. Je dodávána bez spotřebičů.
Kuchyně Margaret 3 obsahuje 28 mm silnou pracovní desku v barvě ořechu (deska není v kuse). Přední strany skříněk tohoto kuchyňského bloku jsou zhotoveny z MDF materiálu v dekoru ořech. Korpus je v odstínu ořech.
Součástí sestavy jsou skříňky, bez kterých se žádná kuchyňská linka neobejde.
Sestava obsahuje:

4x horní skříňka s poličkou, hloubka 31 cm – vysoká prosklená skříňka šířka 40 cm, výška 122 cm, prosklená skříňka šíře 80 cm, výška 57 cm, širší skříňka šíře 80 cm, výška 57 cm, užší skříňka šířka 60 cm, výška 57 cm.
4x spodní skříňka, hloubka 60 cm – 3 skříňky s pracovní deskou výška 85 cm, dřezová skříňka dodávána bez pracovní desky.

Možnost dokoupit kuchyňský stůl s židlemi nebo lavicemi. V naší nabídce najdete pestrý výběr stolů a židlí, nebo i celých jídelních sestav.
Dřez a spotřebiče nejsou v ceně.
Zboží je dodáváno v demontu.

Rozkládací jídelní stůl v bílém provedení s vysokým leskem. Skvěle se hodí do každé jídelny či kuchyně díky své úžasné jednoduchosti. Rozkladem získáte stůl o délce 180 cm
Stůl lze doplnit celou škálou barevných jídelních židlí, protože k bílé se hodí cokoliv. Materiál je MDF v barevném provedení bílá extra vysoký lesk. 
Stůl je dodáván samostatně, jídelní židle nejsou součástí.
Dodáváno v demontu.
 

Do každé kuchyně nebo jídelny dozajista patří jídelní židle.
Díky jídelním židlím z kolekce GENT si můžete zpříjemnit čas při stolování.

Šířka: 44 cm 
Výška: 96 cm 
Délka: 50 cm

Jídelní židle GENT 2 je v barevném provedení dub stirling/černá (Sahara 16 Black).Kvalitní polstrování vysokého opěráku a sedáku vám zajistí pohodlní při sezení.Stabilita a pevnost jídelní židle je zaručená díky dřevěné konstrukci.
Jídelní židle GENT 2 je vhodným kusem nábytku, který se hodí jak do kuchyně, tak i do jídelny.
Doporučujeme k jídelnímu stolu GENT.
 
 

Designový jídelní rozkládací stůl o rozměru 120 + 30 + 30 x 80 cm v industriálním minimalistickém stylu.
Vrchní stolová deska je tvrzené keramiky tl. 12 mm v matném dekoru „Bulharský šedý mramor“. Konstrukce stolu i nohy jsou celokovové s nástřikem práškového vypalovacího laku v matném černém odstínu.
Plastové kluzáky na nohách eliminují možnost poškození povrchů tvrdých podlah.
Rozkládání je výsuvné, díly o šíři 30 cm se vysouvají z obou kratších stran, mechanika je celokovová a pro usnadnění jak výsuvu, tak i zajištění, je opatřena pružinami a plynovými písty.
Stůl zaujme jak svým minimalistickým designem i skvělým zpracováním detailu, ale také provedením desky se zakulacenými rohy a v neposlední řadě také dekorem vrchní desky, imitující jeden z nejkvalitnějších a nejžádanějších mramorů na světě. Jistě se stane se velmi elegantním a nepřehlédnutelným prvkem v moderních – industriálních, ale i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.
Ke stolu je možné umístit až 8 židlí.
Bulharský šedý mramor je jedním z nejoblíbenějších mramorů z Íránu. Jedná se o vysoce kvalitní a luxusní šedý mramor široce používaný ve stavebnictví. Má velmi unikátní a kontrastní kresbu složenou s černých a bílých vláken na šedém základu.
K tomuto stolu doporučujeme dokoupit jídelní židle z naší nabídky.
Dodávaný v demontu.