Krémovo-červený koberec Bonami Selection Morra, 160 x 230 cm

Nechte se nalákat na produkty značky Bonami Selection, kterou pro vás na Bonami exkluzivně přinášíme. Mezi jejich společné rysy patří jak precizní... více informací »
Krémovo-červený koberec Bonami Selection Morra
3 690 Kč
DO OBCHODU »
Nechte se nalákat na produkty značky Bonami Selection, kterou pro vás na Bonami exkluzivně přinášíme. Mezi jejich společné rysy patří jak precizní...

Nechte se nalákat na produkty značky Bonami Selection, kterou pro vás na Bonami exkluzivně přinášíme. Mezi jejich společné rysy patří jak precizní pracování, tak i pečlivý výběr kvalitních a zároveň praktických materiálů.

Jedním z nich je i tento moderní koberec z kolekce Morra, který nenásilně ozvláštní vzhled ložnice nebo třeba obýváku. Jeho polypropylenová vlákna jsou navíc upravena speciální povrchovou úpravou heat-set frisé, která dodá na odolnosti a zároveň jemnosti pro vaše bosé nožky.

Upozornění: S ohledem na výrobní proces se výsledný design může lehce lišit od ilustračních fotografií.

Hodně oblíbený kus Krémovo-červený koberec Bonami Selection Morra, 160 x 230 cm od dodavatele kvalitních produktů Bonami Selection je dostupný právě teď u nás za výhodné peníze. Cena již od 3 690 Kč.