Krémový kameninový šálek na čaj Bitz Basics Matte Cream, 460 ml

Kameninové nádobí se těší velké oblibě a není se čemu divit. Vychází z toho i kolekce Basics od značky Bits, která nabízí minimalisticky... více informací »
Krémový kameninový šálek na čaj Bitz Basics Matte Cream
Značka: Bitz
339 Kč
DO OBCHODU »
Kameninové nádobí se těší velké oblibě a není se čemu divit. Vychází z toho i kolekce Basics od značky Bits, která nabízí minimalisticky...

Kameninové nádobí se těší velké oblibě a není se čemu divit. Vychází z toho i kolekce Basics od značky Bits, která nabízí minimalisticky pojaté hrnky, mísy, talíře a vázy, které v sobě pojí krásný design a praktické využití na jedničku.

O značce:

Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi.

Kolekce kameninového nádobí, stylových příborů a sklenic vás nadchne svými nekonečnými kombinacemi. Veškeré nádobí je ručně vyráběné a glazurované a tak nikdy nenajdete dva kousky, které by byly dokonale identické.

Tento diskontní produkt Krémový kameninový šálek na čaj Bitz Basics Matte Cream, 460 ml od značky s tradicí a dobrou pověstí Bitz jednoduše můžete pořídit u nás nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě teď za cenu 339 Kč.