Magnetická skládačka s optickým klamem Djeco Na Louce

Jedná se o magnetický hlavolam, který využívá mystifikační optický klam k vytvoření magických pohyblivých obrazů květin a poletujících... více informací »
Magnetická skládačka s optickým klamem Djeco Na Louce
Značka: DJECO
649 Kč
DO OBCHODU »
Jedná se o magnetický hlavolam, který využívá mystifikační optický klam k vytvoření magických pohyblivých obrazů květin a poletujících...

Jedná se o magnetický hlavolam, který využívá mystifikační optický klam k vytvoření magických pohyblivých obrazů květin a poletujících motýlků a včelek. Každý magnetický kus má řadu čar, které při umístění černé fólie, vyvolávají dojem toho, že se sestavený obraz pohybuje.

Tento set představuje skutečně originální dárek a děti si s ním užijí spoustu zábavy. Zahrnuje podložku, 2 plastové karty, 107 magnetických prvků a ilustrovaný návod k použití.

Vhodné pro děti od 5 let.

O značce

Píší se 50. léta minulého století, když Francouzska Véronique Michel-Dalès hledá pro své děti nové hračky a s tehdejší nabídkou není vůbec spokojená. S přáním, aby hračky její děti nejen zabavily, ale i pozitivně rozvíjely, nakonec první hry vytvoří úplně sama.

Na těchto základech vznikla francouzská značka Djeco, která životy vašich dětí obohatí o kreativní sady, didaktické hračky a dřevěné sety, které opravdu mají smysl.

Hodně povedený produkt Magnetická skládačka s optickým klamem Djeco Na Louce od oblíbené značky se zárukou kvality DJECO snadno můžete sehnat v naší aktuální nabídce pořád výhodně! V akci od 649 Kč.