Matrace k dětské nastavitelné posteli Flexa White Junior, 70 x 140/190 cm

Tato matrace pasuje k dětské posteli Junior. O značce: Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj... více informací »
Matrace k dětské nastavitelné posteli Flexa White Junior
Značka: Flexa
5 290 Kč
DO OBCHODU »
Tato matrace pasuje k dětské posteli Junior. O značce: Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj...

Tato matrace pasuje k dětské posteli Junior.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.


Tento žádaný kus Matrace k dětské nastavitelné posteli Flexa White Junior, 70 x můžete najít právě tu na našich stránkách v rubrice dětské matrace. Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této oblíbené kategorie za příznivou cenu.

Oblíbený a akční výrobek Matrace k dětské nastavitelné posteli Flexa White Junior, 70 x 140/190 cm od top značky Flexa pohodlně nakoupíte na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu! Právě teď jen za 5 290 Kč.