Modrá silikonová forma na pečení Fackelmann Pattiserie

Připravte pro sebe i své blízké profesionálně vypadající cukrářské dobroty. S jejich snadnou a co možná nejpohodlnější přípravou vám pomohou... více informací »
Modrá silikonová forma na pečení Fackelmann Pattiserie
Značka: Fackelmann
599 Kč
DO OBCHODU »
Připravte pro sebe i své blízké profesionálně vypadající cukrářské dobroty. S jejich snadnou a co možná nejpohodlnější přípravou vám pomohou...

Připravte pro sebe i své blízké profesionálně vypadající cukrářské dobroty. S jejich snadnou a co možná nejpohodlnější přípravou vám pomohou produkty z kolekce Patisserie od německé značky Fackelmann.

Jednou z nich je i tato silikonová nepřilnavá forma na pečení ve tvaru polokoule, jejíž nedílnou součástí je i bytelný nerezový stojan. Perfektně se však hodí nejen na pečení, jelikož odolá teplotám až do 230 °C, díky mrazuvzdornosti (do -40 °C) v ní lze připravit i nepečené sladkosti.


Tento zlevněný kus lze sehnat bez problémů na webu v sekci nádoby a formy na pečení. Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete více kousků od výrobce Fackelmann. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Fackelmann má ve stále nabídkce skvělé zboží.

Oblíbený a kvalitní kus Modrá silikonová forma na pečení Fackelmann Pattiserie od známého dodavatele Fackelmann lze získat právě nyní na našich stránkách za super cenu. Produkt momentálně prodáváme za 599 Kč.