Oboustranná matrace Moonia Royal Prime, 180 x 200 cm

Matrace Royal Prime se vyznačuje vícezónovou strukturou, která umožňuje zmírnit tlak během spánku. Má kombinaci viskoelastických, viscoftových a... více informací »
Oboustranná matrace Moonia Royal Prime
Značka: Moonia
19 990 Kč
DO OBCHODU »
Matrace Royal Prime se vyznačuje vícezónovou strukturou, která umožňuje zmírnit tlak během spánku. Má kombinaci viskoelastických, viscoftových a...

Matrace Royal Prime se vyznačuje vícezónovou strukturou, která umožňuje zmírnit tlak během spánku.

Má kombinaci viskoelastických, viscoftových a Biothermových vláken, díky nimž se postupně přizpůsobuje poloze těla.

Skládá se z HR jádra s vysokou hustotou, které zajišťuje tuhost matrace a má také vícevrstvý systém 8 cm, který umožní klidný spánek. Díky viskoelastickému polstrování dosahuje takzvaného oblačného efektu. Dokonale se přizpůsobí tělu a poskytuje pohodu a optimální odpočinek.

Oboustranná technologie Duo-System® umožňuje kdykoli zvolit požadovanou konzistenci. Na jedné straně si můžete zvolit střední a na druhé straně vysokou.

Technické specifikace:
Tloušťka: +/- 30 cm
Viscoelastic + Viscosoft + Biotherm vlákna
Pression Care System
AirSense System
DuoSystem H2-H3: Pohodlná a přizpůsobivá tvrdost

Matrace má též sanitární systém proti plísním, roztočům a bakteriím pro ten nejlepší hygienický odpočinek. Potah matrace je antialergický a má též zesílený obvod a speciální bezpečnostní šití pro lepší kompaktnost.

Matrace je též oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM.

Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení.

Kvalitní a levný produkt Oboustranná matrace Moonia Royal Prime, 180 x 200 cm od značky s dlouholetou historií Moonia naleznete právě teď u nás za mimořádně nízkou cenu! Právě teď za cenu 19 990 Kč.