Origami skládačka Djeco Krabičky

Tento nádherný set obsahuje 24 listů, ozdobné předměty z papíru a 105 samolepek. Nyní můžete vytvořit spoustu krásných barevných krabiček.... více informací »
Origami skládačka Djeco Krabičky
Značka: DJECO
219 Kč
DO OBCHODU »
Tento nádherný set obsahuje 24 listů, ozdobné předměty z papíru a 105 samolepek. Nyní můžete vytvořit spoustu krásných barevných krabiček....

Tento nádherný set obsahuje 24 listů, ozdobné předměty z papíru a 105 samolepek. Nyní můžete vytvořit spoustu krásných barevných krabiček.

Sada obsahuje barevný ilustrovaný návod, jeho součástí je vše, co potřebujete vědět o výrobě krabiček.
Vhodné pro děti od 7 let.

O značce

Píší se 50. léta minulého století, když Francouzska Véronique Michel-Dalès hledá pro své děti nové hračky a s tehdejší nabídkou není vůbec spokojená. S přáním, aby hračky její děti nejen zabavily, ale i pozitivně rozvíjely, nakonec první hry vytvoří úplně sama.

Na těchto základech vznikla francouzská značka Djeco, která životy vašich dětí obohatí o kreativní sady, didaktické hračky a dřevěné sety, které opravdu mají smysl.

Diskontní kousek Origami skládačka Djeco Krabičky od známé společnosti DJECO snadno můžete sehnat právě dnes skutečně levně. Akční cena od 219 Kč.