Rozkládací jídelní stůl Actona Marte Dining, 180 x 102 cm

Kde se potkává celá rodina a užívá si společně své chvilky s dobrým jídlem? Přeci u jídelního stolu! Vsaďte proto na pořádný kus nábytku,... více informací »
Rozkládací jídelní stůl Actona Marte Dining
Značka: Actona
20 900 Kč
DO OBCHODU »
Kde se potkává celá rodina a užívá si společně své chvilky s dobrým jídlem? Přeci u jídelního stolu! Vsaďte proto na pořádný kus nábytku,...

Kde se potkává celá rodina a užívá si společně své chvilky s dobrým jídlem? Přeci u jídelního stolu!

Vsaďte proto na pořádný kus nábytku, který bude nadčasový, praktický a vydrží vám dlouhá léta.

Právě jako je jídelní stůl od dánské značky Actona, která hravě kombinuje moderní severský design s lehkým retro náznakem.

Nezapomeňte pro váš nový stůl pořídit sadu přídavných panelů k prodloužení.

Tento designový produkt Rozkládací jídelní stůl Actona Marte Dining, pořídíte taky na našich stránkách zařazený v kategorii jídelní stoly! Připravili jsme oblíbené zboží z naší kategorie za super ceny. Tento vyjímečný výrobce Actona pro své zákazníky nabízí skvělý sortiment. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další vybrané kousky od značky Actona. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní a žádaný produkt Rozkládací jídelní stůl Actona Marte Dining, 180 x 102 cm od výrobce Actona můžete najít zde teď právě skutečně výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 20 900 Kč.