Sada 2 kovových obalů na květináče se stojany ve zlaté barvě Westwing Collection Mina

Patříte-li mezi nadšené milovníky pokojových džunglí, měli byste svým rostlinám dopřát takové květináče, ve kterých náležitě vyniknou. Tak... více informací »
Sada 2 kovových obalů na květináče se stojany ve zlaté barvě Westwing Collection Mina
3 299 Kč
DO OBCHODU »
Patříte-li mezi nadšené milovníky pokojových džunglí, měli byste svým rostlinám dopřát takové květináče, ve kterých náležitě vyniknou. Tak...

Patříte-li mezi nadšené milovníky pokojových džunglí, měli byste svým rostlinám dopřát takové květináče, ve kterých náležitě vyniknou. Tak tomu bude i s touto sadou dvou kovových obalů od značky Westwing Collection, které vynikají svým minimalistickým designem a lesklým hladkým povrchem zlaté barvy. Součástí jsou také dva černé stojany ideální pro umístění na podlahu.

Rozměry:
Obal na květináč 1: Ø 29 cm, výška 56 cm
Obal na květináč 2: Ø 29 cm, výška 45 cm
Bez podstavce: Ø 27 cm, výška 25 cm

Poznámka: Vzhledem k výrobnímu procesu je u vrchního okraje obalů malá dírka o rozměru několika milimetrů, která však nemá vliv na kvalitu a funkčnost produktu.

Hodně povedený výrobek Sada 2 kovových obalů na květináče se stojany ve zlaté barvě Westwing Collection Mina od výrobce s dobrým jménem Westwing Collection pohodlně seženete ještě dnes skutečně výhodně! Právě teď jen za 3 299 Kč.