Šedá dvoulůžková postel Meise Möbel Lucca, 180 x 200 cm

Čalouněnou postel Lucca si zamilujete nejen díky skvělými vlastnostmi při ležení, ale také modernímu vzhledu. Polstrované čelo dodává posteli... více informací »
Šedá dvoulůžková postel Meise Möbel Lucca
Značka: Meise Möbel
18 990 Kč
DO OBCHODU »
Čalouněnou postel Lucca si zamilujete nejen díky skvělými vlastnostmi při ležení, ale také modernímu vzhledu. Polstrované čelo dodává posteli...

Čalouněnou postel Lucca si zamilujete nejen díky skvělými vlastnostmi při ležení, ale také modernímu vzhledu. Polstrované čelo dodává posteli osobitý vzhled a zároveň slouží jako pohodlné opěradlo. Potahová látka je opravdu nenáročná na údržbu, svým vzhledem i na dotek postel vyzařujete skutečně kvalitní dojem. Horní okraje zajišťují pohodlnou výšku 42 cm pro snadné vstávání z postele. Pevné, ale elegantní nohy z masivního dřeva v dubovém dekoru se postarají o potřebnou stabilitu. Meise.möbel jednoduše představuje vysoce kvalitní čalouněné postele ve kterých chytře kombinuje pohodlí a nadčasový moderní design.

Tento levný kus Šedá dvoulůžková postel Meise Möbel Lucca, 180 x 200 cm značky Meise Möbel lze koupit zde za výprodejovou cenu! Momentálně v akci za 18 990 Kč.