Šedá rozkládací pohovka s dřevěnou podnoží Innovation Splitback Mixed Dance Grey

Tento exkluzivní produkt Šedá rozkládací pohovka s dřevěnou podnoží Innovation Splitback Mixed Dance Grey od výrobce se zárukou kvality Innovation snadno najdete zde opravdu výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 40 450 Kč.
Šedá rozkládací pohovka s dřevěnou podnoží Innovation Splitback Mixed Dance Grey
Značka: Innovation
40 450 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU »

Popis produktu

Potěcha nejen fyzická, ale i vizuální.
Tato rozkládací pohovka s dřevěnou podnoží od inovativní nábytkářské značky Innovation učiní váš interiér modernější i elegantnější současně.

Ale co víc, dopřejete vám relaxaci hned v několika polohách. Pohovka je rozkládací – hravě a během pár vteřin ji proměníte v lůžko na příležitostné spaní nebo ještě větší lenošení.

Tvůrcem tohoto kousku je dánská značka Innovation, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.

A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.