Servírovací prkénko z šedého mramoru a mangového dřeva Nkuku Bwari, délka 35,5 cm

Podávejte hostinu tak, že z ní nikdo nebude moct odtrhnout oči. Takové kouzlo vám pomůžou probudit servírovací prkénka od anglické značky Nkuku,... více informací »
Servírovací prkénko z šedého mramoru a mangového dřeva Nkuku Bwari
Značka: Nkuku
1 890 Kč
DO OBCHODU »
Podávejte hostinu tak, že z ní nikdo nebude moct odtrhnout oči. Takové kouzlo vám pomůžou probudit servírovací prkénka od anglické značky Nkuku,...

Podávejte hostinu tak, že z ní nikdo nebude moct odtrhnout oči. Takové kouzlo vám pomůžou probudit servírovací prkénka od anglické značky Nkuku, které se inspirovali v kultuře tradičních afrických vesnic.

Kousky jsou vyrobeny z nesmrtelného mramoru, který se vyznačuje pevností, tvrdostí i jedinečným vzhledem, a exotického mangového dřeva.

Jak pečovat o mangové dřevo?
Aby vám tento jedinečný kousek vydržel co nejdéle, je potřeba se kvalitně starat o mangové dřevo. Prkénko umývejte v horké vodě s mýdlem a ihned po umytí jej otřete do sucha. Pro výživu a ochranu dřevěného materiálu vmazávejte látkovým hadříkem potravinářský olej, například olivový nebo ořechový.

Značka Nkuku při procesu výrobu dbá na principy fair trade a udržitelnosti materiálů.

Tento nejprodávanější produkt Servírovací prkénko z šedého mramoru a mangového dřeva Nkuku Bwari, délka 35,5 cm značky Nkuku k dostání u nás nyní za zcela nejnižší cenu! Právě nyní za 1 890 Kč.