Set vysavače na okna a koupelny, sací hubice a nástěnného držáku LEIFHEIT Nemo

Také patří mytí oken k vaší nejméně oblíbené domácí práci? Co takhle si to usnadnit a přizvat na pomoc tento voděodolný vysavač na okna od... více informací »
Set vysavače na okna a koupelny
Značka: Leifheit
1 690 Kč
DO OBCHODU »
Také patří mytí oken k vaší nejméně oblíbené domácí práci? Co takhle si to usnadnit a přizvat na pomoc tento voděodolný vysavač na okna od...

Také patří mytí oken k vaší nejméně oblíbené domácí práci?

Co takhle si to usnadnit a přizvat na pomoc tento voděodolný vysavač na okna od značky LEIFHEIT, jenž je zanechá naleštěné a beze skvrn. Kromě oken si však poradí i se zrcadly, sprchovými kouty či dlaždicemi. Zatímco extra lehké a ergonomicky tvarované tělo se postará o snadnou manipulaci, nádržka na vodu zabudovaná v rukojeti umožňuje čištění až na dolní okraj okna. Zároveň se i jednoduše a rychle vyprázdňuje.

Součástí setu je i bílá sací hlavice a nástěnný držák pro snadné uložení vysavače přímo ve sprchovém koutu. Pohodlně ho zavěsíte na dveře či sprchový kout o maximální tloušťce 2 cm.

Tento skvělý produkt Set vysavače na okna a koupelny, sací hubice a nástěnného držáku LEIFHEIT Nemo od výrobce s dobrým jménem Leifheit jde pořídit ještě dnes v bezva akci. Právě nyní za 1 690 Kč.