Stolička do sprchy Wenko Hygienic Stool White, 53 x 46 cm

Produktová řada Wenko Secura dbá o bezpečnost našich milovaných babiček a dědečků. Když ubývají síly, může se i tak banální věc jako je... více informací »
Stolička do sprchy Wenko Hygienic Stool White
Značka: WENKO
2 690 Kč
DO OBCHODU »
Produktová řada Wenko Secura dbá o bezpečnost našich milovaných babiček a dědečků. Když ubývají síly, může se i tak banální věc jako je...

Produktová řada Wenko Secura dbá o bezpečnost našich milovaných babiček a dědečků. Když ubývají síly, může se i tak banální věc jako je použití toalety nebo provedení hygieny stát namáhavým úkolem.

Série úchytek, stoliček a speciálně upravených záchodových prkének usnadní každodenní činnost oslabeným či nemocným lidem, seniorům nebo třeba těhotným ženám.

Dobré vědět:
• Maximální nosnost stoličky je 120 kg.
• Její výška se dá nastavit v rozmezí 36 – 46 cm.

Kvalitní a oblíbený produkt Stolička do sprchy Wenko Hygienic Stool White, 53 x 46 cm můžete pořídit bezstarostně tady na našem webu ve známé sekci stolička do sprchy. Nyní získáte vyjímečné kusy z této sekce za zcela nejnižší cenu.

Ve slevě výrobek Stolička do sprchy Wenko Hygienic Stool White, 53 x 46 cm od výrobce se skvělou pověstí WENKO jde koupit tady teď právě za příznivou cenu! Aktuálně výhodně za 2 690 Kč.