Tmavě oranžová pohovka Ghado Tendo

Zútulněte si interiér s pohovkou Tendo od značky Ghado. Nabídne vám látkový povrch ze 100% polyesteru v tmavě oranžové barvě, který doplňují... více informací »
Tmavě oranžová pohovka Ghado Tendo
Značka: Ghado
21 990 Kč
DO OBCHODU »
Zútulněte si interiér s pohovkou Tendo od značky Ghado. Nabídne vám látkový povrch ze 100% polyesteru v tmavě oranžové barvě, který doplňují...

Zútulněte si interiér s pohovkou Tendo od značky Ghado. Nabídne vám látkový povrch ze 100% polyesteru v tmavě oranžové barvě, který doplňují černé kovové nohy. Díky této kombinaci se bude skvěle vyjímat jak ve světlejších, tak i v tmavších prostorech.


Povedený produkt Tmavě oranžová pohovka Ghado Tendo je k dostání mimo jiné tady na stránkách v oblíbené kategorii pohovky a gauče! Máme pro vás ostatní výrobky z naší sekce za báječnou cenu. To však není vše, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další skvělé kousky od značky Ghado. Najdete je níže na této stránce. Přední značka Ghado dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní výrobky.

Velmi prodávaný produkt Tmavě oranžová pohovka Ghado Tendo od známého předního výrobce Ghado lze pořídit tady nyní za outletovou cenu! Pouze nyní za 21 990 Kč.