V-Garden VERDEMAX stínící plachta 5 m 5881 Z

VERDEMAX stínící tkanina trojúhelník 5 m Zelená 5881. VERDEMAX nabízí širokou škálu stínicích plachet pro uspokojení všech potřeb i těch... více informací »
V-Garden VERDEMAX stínící plachta 5 m 5881 Z
Značka: V-Garden
1 390 Kč
DO OBCHODU »
VERDEMAX stínící tkanina trojúhelník 5 m Zelená 5881. VERDEMAX nabízí širokou škálu stínicích plachet pro uspokojení všech potřeb i těch...

VERDEMAX stínící tkanina trojúhelník 5 m Zelená 5881.
VERDEMAX nabízí širokou škálu stínicích plachet pro uspokojení všech potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků. Stínící plachta je moderní náhradou či alternativou zahradního slunečníku, která slouží k zastínění jakýchkoliv ploch, kde se z některých důvodů nehodí slunečník. Výhodou stínící plachty je velká mobilita a variabilita použití a možnost snadného a rychlého přemístění dle aktuální polohy slunce.
Stínící plachty jsou ideálně zhotovené pro vytvoření zastíněných ploch na Vaší zahradě. Zesílené prošívání, ocelové kroužky v každém rohu, dodáváno kompletně s upevňovacími lany

Rozměr: 5 × 5 × 5 m
Barva: zelená
Tkanina: 130g/m2

Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví.
Vyrobeno v Itálii. 
Tip: Relaxujte ve stínu na houpací síti, v naší nabídce jich nejdete spoustu.
 

Tento akční produkt V-Garden VERDEMAX stínící plachta 5 m 5881 Z od známého dodavatele V-Garden k dostání právě nyní na našich stránkách za příznivou cenu! Ceny od 1 390 Kč.