Závěsné tříramenné závěsné svítidlo s detaily ve stříbrné barvě Bulb Attack Cero

Sháníte minimalistické a moderní osvětlení s nádechem industrialismu? Takové, které úžasně ozvláštní každý interiér, aniž by od něj... více informací »
Závěsné tříramenné závěsné svítidlo s detaily ve stříbrné barvě Bulb Attack Cero
Značka: Bulb Attack
2 490 Kč
DO OBCHODU »
Sháníte minimalistické a moderní osvětlení s nádechem industrialismu? Takové, které úžasně ozvláštní každý interiér, aniž by od něj...

Sháníte minimalistické a moderní osvětlení s nádechem industrialismu? Takové, které úžasně ozvláštní každý interiér, aniž by od něj zbytečně odvádělo pozornost? Právě jste ho našli. Kabel a nevšední žárovka, která po rozsvícení tvoří neskutečnou vizuální hru světel. To je Bulb Attack.

Poznámka: Postranními háčky lze pohybovat po závěsných kabelech. Pokud je chcete ukotvit na jednom místě, je potřeba je utáhnout.

Hodně žádaný kus Závěsné tříramenné závěsné svítidlo s detaily ve stříbrné můžete koupit prostě tady na našem webu v populární rubrice lustry. Nyní pořídíte ještě podobné produkty z této sekce za výhodné peníze! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. U nás najdete další prověřené kousky značky Bulb Attack. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nejprodávanější produkt Závěsné tříramenné závěsné svítidlo s detaily ve stříbrné barvě Bulb Attack Cero od výrobce se zárukou kvality Bulb Attack máte možnost najít momentálně v naši nabídce za super peníze. Právě nyní za skvělou cenu 2 490 Kč.